Jak często należy wymieniać filtr
Jak często należy wymieniać filtr?
Marzec 6, 2018
Pokaż wszystkie

Czy filtrowaną wodę można podawać dzieciom i niemowlętom?

Czy filtrowaną wodę można podawać dzieciom i niemowlętom

Dobro dzieci jest dla Nas najważniejsze. Na każdym kroku staramy się wybierać dla nich jak najlepsze i jak najzdrowsze produkty. Tyczy się to zarówno pożywienia, jak i ubrań czy zabawek. Godzinami wpatrujemy się w etykiety, kupując artykuły spożywcze dla Naszych dzieci, dbamy o to by podawać im produkty najwyższej jakości.

Podobnie jest, jeśli chodzi o wodę do picia. Wiele słyszy się Area Phone Code 450 , że należy dopajać malucha między posiłkami, ale pytanie brzmi jaka woda dla niego będzie odpowiednia? Czy zawsze musi być to przegotowana woda z czajnika? Czy filtrowaną wodę można podawać dzieciom i niemowlętom?

Filtrowana woda dla dzieci i niemowląt

Dzbanki filtrujące polskiego producenta Dafi skutecznie usuwają chlor jak i inne szkodliwe substancje z wody kranowej. Doskonale radzą sobie z metalami ciężkimi oraz odczuwalnie poprawiają smak wody. Przefiltrowana woda jest znacznie czystsza od wody kranowej, a także jest bezpieczniejsza. Z całą pewnością można stosować ją do przygotowywania posiłków dla dzieci. Dzięki dzbankom Dafi, woda pozbawiona jest kamienia, który zwykle osadza się na grzałce czajnika. Woda jest klarowna i zauważalnie czystsza. Dzięki skutecznym działaniom filtra, woda może zostać także podana dziecku, które ukończyło 1 rok życia, bezpośrednio po przefiltrowaniu. Aby nieprzerwanie móc cieszyć się zdrową i smaczną wodą, dzbanki polskiego producenta, zostały wyposażone w licznik, który pokazuje nam, kiedy należy wymienić filtr na nowy.

Dzbanki Dafi dla całej rodziny

W ofercie polskiego producenta znajdziemy szeroką gamę produktów, które odpowiednio możemy dopasować do swoich potrzeb. Jeśli mamy dużą rodzinę, możemy zakupić dzbanek 3-litrowy lub mniejszy. Rodzaje filtrów należy dopasować do stanu i przeznaczenia wody. Możemy wybierać spośród filtrów alkalicznych, które wzbogacają wodę kranową o jony sodu, wapnia i potasu, a także mineralizujące wodę, filtry MG+. Filtr wystarcza na bardzo długo, o konieczności wymiany poinformuje nas zamontowany na dzbanku wskaźnik.